Пакетообрізник, Пакетообрезчик, Торцовка для пакетов
75 000 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: Пакетообрезчик
Отправка с 26 мая 2026- +380 (96) 711-44-11Татьяна
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Промисловий торцювальний станок для пакетів власного виробництва ПО-150 незамінний на підприємстві, якщо Ви регулярно розпилюєте великі упаковки пиломатеріалу. Торцювальний станок для пакетів ПО-150 значно полегшить роботу і вивільнить Ваш робочий час для роботи на деревообробному обладнанні, обрізаючи весь штабель за один прохід. Торцовка розпилює упаковку пиломатеріалів з точністю ± 2 мм, це можливо завдяки тому, що шина фіксується по обидва кінців стійок.
Відрізка проводиться при вертикальному переміщенні одягненою на шину пильного ланцюга. Двох-опорна система кріплення шини, забезпечує високу точність і якість зрізу. Привод підйому і опускання - цепковий на лебідці.
Пакетообрезчік легко можна перевозити по цеху від одного штабеля до іншого.
Шина Штіль - довжина 1500 мм
Двигун Асинхронний - 5.5 кВ на 3000 об.хв
Цепок Штіль Оригінальний.
Ціна вказана за повну комплектацію, готову до роботи.

Розпил пакета виконується ланцюгової шиною Штіль, вертикальним розпилом, німецького виробництва.
Переваги вертикального розпилу полягають в можливості збільшення швидкості розпилювання дощок.
Завдяки підвищеній жорсткості шини, торцовка гарантовано обрізає дошки в штабелях з великою точністю.
Детальніша інформація по телефону 097 41 28 113 БОГДАН
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 5.5 кВт |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Длина заготовки | 4500 мм |
| Ширина заготовки | 1500 мм |
| Толщина заготовки | 2000 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 100 кг |
- Цена: 75 000 ₴









