Полиця для взуття "Релакс" додати елегантності до Вашого інтер'єру. На цій полиці легко може розміститися приблизно 12 пар взуття! Вона має надійну конструкцію з масиву натурального дерева.
"Релакс" є міцним і довговічним елементом Вашої передпокою.
Природне покриття з пофарбованими білими стійками чудово поєднується з більшістю декорів. Сучасний і унікальний дизайн цієї полиці є багатофункціональним, оскільки вона також може бути використана для того, щоб зберігати як взуття, так і сумки та інші аксесуари.
Усі деталі виготовлені з натурального дерева. Колір виробу будь-який на вибір по палітрі РАЛ, або покриття бейцем.
Ціна вказана за стандартний розмір полиці 70х55х25 см із масиву дерева.
Є можливість змінити розміри. Прорахунок індивідуальних розмірів якнайшвидше.
Вибрати колір для виробу:
Покриття тон + лак (тонювання деревини зі збереженням фактури дерева) вибрати можна ТУТ •
Покриття емаль + лак (фарбування деревини без збереження фактури дерева) вибрати можна ТУТ •
Також, підписуйтеся на нас в соціальних мережах, дивіться фото наших нових робіт, стежте за останніми новинами та товарами нашої компанії:
(Виберіть бажану іконку й автоматично перейдіть за посиланням)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 550 мм |
- Ціна: 5 600 ₴






Відправка з 27 травня 2026



